top of page

Mūsu Klienta Piedzīvojums: 4 Stundas uz Jahtas

Mēs bijām ieplānojuši šo braucienu jau sen, un beidzot tas bija klāt. Mūsu satikšanās vieta bija Rīgas centrā, Pilsētas jahtklubā. Pārsteidzoši, ka tur bija ļoti ērti novietot auto, kas mūsu pilsētā ir retums:)Tikko ieradāmies, mūs sagaidīja jahtas komanda – divi cilvēki, kas mūs iepazīstināja ar jahtu un sniedza nelielu instruktāžu. Bet pirmais pārsteiguma brīdis bija, kad mums tika piedāvāts Welcome drink!.

 

Pirmie iespaidi par jahtu bija ļoti labi - moderna un galvēnais plaša! Tas bija mans pirmā reizes uz jahtas ar tik plašu vietu, kur varēja ērti sēdēt uz klāja. Kapteinis lepni pastāstīja, ka jahtas platums ir 4 metri, kas likās iespaidīgi.

 

Brauciens sākās no Rīgas centra, virzoties pa Daugavu uz jūru. Uz jahtas bija divas stūres, un kapteinis piedāvāja mums pašiem izmēģināt ko nozīmē vadīt jahtu. Tas tiešams bija interesants piedzīvojums!

 

Tuvāk jūrai, mūs pārsteidza ar nākamo lielisko brīdi – uzkodas. Komanda bija sagatavojusi gardumus, un katram no mums atkārtoti tika piedāvāta dzērienu izvēle, bet šoreiz starp sulu un vīnu.


Braucienu laikā lielāko ceļa daļu mēs braucam ar motoru jo nebija vejš. Kad kapteinim bija iespēja atvērt būras, viņš to darīja uzreiz. Jūrā mēs bijas ap pulkstens 19:40. Mums aizgaja pusotra stunda lai tīkt no ostas līdz Jurai.


 

Ap pulksten 20:30 mēs sākām mūsu atgriešanās ceļu uz ostu. Komanda mūs pārsteidza ar piedāvājumu baudīt kafiju. Lai gan tā bija termosa kafija, tas bija patīkams žests, kas vēl vairāk uzlaboja mūsu pieredzi.

 

Mēs atgriezāmies ostā tieši pēc 22:00. Šis brauciens bija kaut kas vairāk nekā tikai izbrauciens ar jahtu; tas bija piedzīvojums, kas paliks mūsu atmiņā uz ilgu laiku. Paldies jahtas Arde komandai par braucienu un brinišķīgo servisu.

48 views0 comments

Comments


bottom of page