top of page

Mūsu maršruti

Trīs ieteikumi jahtas izvēlei izbraucienam

Interese par jahtu izbraucieniem ir strauji pedējo 10 gadu laikā, piedāvājot cilvēkiem iespēju baudīt laiku unikālā vidē vai svinēt īpašus notikumus, piemēram, dzimšanas dienas vai uzņēmuma saliedēšanas pasākumus.

Tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šogad populāri ir vecmeitu ballītes un dzimšanas dienas svinības uz jahtas. Diemžēl nepareiza jahtu izvēle var sabojāt visu pasākumu. 

Atsaucoties uz biežiem klientu jautājumiem, esam sagatavojuši trīs galvenos padomus, kas jāņem vērā, izvēloties jahtu jūsu nākamajam izbraucienam.

01

Izvēlieties jahtu atbilstoši braucēju skaitam

Jahtas garums un platums ir izšķiroša nozīme, lai garantētu komfortablu un drošu ceļojumu. Jahtu ietilpību nosaka to garums, platums un kapteiņa noteiktie standarti.

Grupām no sešiem cilvēkiem ieteicams izvēlēties jahtu, kuras garums sākas no 9 metriem (30 pēdas), lai nodrošinātu pietiekamu komfortu un drošību ceļojuma laikā.

Mūsu jahta ir 12 metru gara un īpaši plata (4 metru platums). Mēs varam lēpoties ar lielu kokpiti, kas ļauj visiem braucējiem ērti atrasties pie viena galdā. Tā ir ideāla izvēle grupām, kas vēlas baudīt kopā būšanu un neaizmirstamus skatus.

02

Vienmēr noskaidro pakalpojuma detaļas

Pieredze uz jahtas ir atkarīga ne tikai no tā, ar ko jūs dodaties braucienā, bet arī no pašas jahtas un komandas piedāvātā servisa. Klienti bieži vien interesējas par jahtām, kas ir jaunākas un greznākas, ar ērtām saloniem un plašo kokpitu.

Ceļojuma pieredzi uz jahtas bieži vien nosaka gan cilvēki, ar kuriem jūs dodaties braucienā, gan arī jahtas komandas sniegtais serviss un papildu bonusi, kas ir iekļauti cenā, piemēram, nelielas uzkodas, sulas un kafija. Šīs papildus servis rada viesmīlības sajūtu un nodrošina, ka jūsu brauciens ir pēc iespējas patīkamāks. Iekļautie pakalpojumi un īpašie piedāvājumi padara jūsu laiku uz jahtas neaizmirstamu!

Tādējādi, jahtas izskats, cilvēki un serviss ir tie, kas veido galvenos atmiņas mirkļus, kas paliek ar jums ilgi pēc ceļojuma beigām.

03

Izvelies brauciena maršrutu un laiku

Šodien ir pieejami dažādi maršruti, un lai pilnībā izbaudītu piedzīvojumu uz jahtas, minimālais ieteicamais brauciena ilgums ir vismaz 3 stundas. Bieži vien klienti izvēlas četru stundu ilgu braucienu gar jūras piekrasti, sākot no Andrejostas vai Ķīpsalas. Ir svarīgi atcerēties, ka brauciens no Rīgas centra līdz Jūras vārtiem ilgs aptuveni stundu. Šis maršruts piedāvā iespēju ne tikai izbaudīt Rīgas Jūras liča skatus bet arī ieraudzīt Daugavas ainavas.

Atcerieties, ka jahtas apkalpei ne vienmēr būs iespēja izmantot visas būras. Būru lietošanu ietekmē gan vēja virziens, gan tā spēks. Piemēram, Latvijā pēc saules rieta bieži vien vējš norimst, un tādēļ būru izmantošana kļūst neefektīva. Tāpēc, plānojot jūsu braucienu, ir svarīgi ņemt vērā arī laika apstākļus, lai izvēlētos piemērotāko laiku un nodrošinātu, ka jūsu piedzīvojums uz jahtas būtu pēc iespējas patīkamāks.

bottom of page